ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 3818

Надзвичайні події

22 Червня10:29 За минулу добу на Херсонщині 17 разів горів сухостій, стерня і пшеничне поле
21 червня на відритих територіях Херсонської області 17 разів рятувальникам доводилося гасити сухостій. У с.Томина Балка Білозерського району від сухостою загорілася стерня на землях приватного підприємства на площі 0,003 га. А в Іванівському районі о 14:18 зайнялася стерня на площі 3 га і поле з пшеницею – 1 га. До ліквідації пожежі залучалися пожежно-рятувальні підрозділи.
20 Червня12:06 Пожежі в екосистемах: вчора в області вигоріло 9 га сухостою
19 червня пожежно-рятувальні підрозділи області 21 раз виїжджали на гасіння сухої трави і сміття. Загальна площа вигорілого сухостою склала майже 9 га. Враховуючи надзвичайний стан пожежної небезпеки є підстави остерігатися, що кількість виїздів тільки зростатиме. Тому Служба порятунку закликає населення не провокувати пожежі в екосистемах. Бути більш обережними при користуванні відкритим вогнем і слідкувати за іграми дітей, особливо малолітніх. У разі виявлення пожежі терміново телефонуйте за номером «101».
20 Червня10:01 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах
Спекотна погода сприяє масовому відпочинку на природі, особливо у вихідні дні. Проте, варто пам'ятати, що такі дії є вкрай небезпечними, адже збільшують ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Щодня вогнеборці мають справу із сотнями пожеж у природних екосистемах. В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає елементарна людська недбалість.
19 Червня10:12 За минулу добу пожежні 20 разів гасили сухостій
Шановні жителі і гості таврійського краю! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, особливо у пожежонебезпечний період. Біля своїх будинків намагайтесь не допускати, щоб трава перетворювалася на сухостій. Якщо ви побачили, що горить суха трава чи сміття і пожежа необ’ємна, спробуйте загасити підручними засобами. У разі, якщо полум’я стрімко розвивається, невідкладно телефонуйте за номером «101».
18 Червня12:17 Протягом минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 1843 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 11.06 по 17.06) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 2270 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 53 особи.

    Твіт