ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 3617

Надзвичайні події

19 Квітня09:32 Протягом минулої доби сталося 2 лісові пожежі. Рятувальники застерігають
Шановні громадяни! З настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди частішають випадки виникнення пожеж в лісах. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також пожежі можуть викликати загоряння будівель у населених пунктах. З метою запобігання пожеж в лісових масивах слід пам’ятати елементарні правила пожежної безпеки.
18 Квітня09:58 ДСНС України попереджає про наслідки пожеж на відкритих територіях!
На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалюючи залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж на відкритих територіях. З початку квітня рятувальники ДСНС України вже неодноразово ліквідовували пожежі сухої трави, очерету та сміття у Миколаївській, Хмельницькій, Херсонській Полтавській, Київській, Кіровоградській, Житомирській, Луганській та Вінницькій областях.
14 Квітня10:00 За минулу добу рятувальники Херсонщини 6 разів виїжджали на гасіння сухої трави, сміття та очерету
В області продовжуються випадки спалювання населенням сухої рослинності на городах та присадибних ділянках. Це призводить до збільшення кількості пожеж в природних екосистемах. Не зважаючи на численні застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухостою - населення продовжує нехтувати заходами безпеки.
13 Квітня08:46 Служба порятунку Херсонщини закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах!
Щодня рятувальники Херсонщини виїджають на гасіння пожеж в екосистемах. Шановні мешканці Херсонщини! Не провокуйте пожежі в екосистемах. Пам’ятайте, що спалювання сухої трави завдає значних збитків державі та навколишньому середовищу. Може спричинити пожежі у житловому секторі, знищити лінії електромереж, лісові насадження, не кажучи вже про серйозну загрозу для життя та здоров’я громадян. Не завдавайте шкоди собі та оточуючим, сумлінно дотримуйтеся правил пожежної безпеки. В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101».

    Твіт