ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3570

Останні новини

22 Червня12:21 Скадовські рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в оздоровчому таборі «імені Івана Голобця»
З метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності 21 червня рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». В ігровій формі рятувальники нагадали підростаючому поколінню, як правильно викликати Службу порятунку, якщо сталося займання, наприклад, у будинку. Також розповіли як евакуюватися із задимленого приміщення, якщо ти вдома один. Ця зустріч справила велике враження на усіх присутніх.
22 Червня09:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру 22 червня у південній частині України надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
22 Червня08:50 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 135 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.
22 Червня08:05 На вістрі уваги – жнивна кампанія
21 червня рятувальники Голопристанського району провели рейд з питань дотримання правил пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії. Під час рейду рятувальники об’їжджали поля сільськогосподарських підприємств району й проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу.
19 Червня10:18 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили близько 30 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише протягом останніх трьох дібпіротехніки ДСНС здійснили 80 виїздів, під час яких вилучили та знищили 683 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 39авіаційних бомб.
18 Червня15:31 Рятуйте ліси від пожеж!
Літо вступило повністю у свої права. Суха і спекотна погода з температурним режимом + 30 градусів стала стабільною. А разом з нею частішають випадки виникнення пожеж в екосистемах. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також пожежі можуть викликати загорання будівель у населених пунктах. З метою запобігання пожеж в лісових масивах слід пам’ятати елементарні правила пожежної безпеки.
18 Червня12:13 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За даними УкрГідрометцентру, 18 червня у південній частині України утримається надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
18 Червня12:10 З початку року на водоймах країни загинуло 432 особи
Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 114 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.
18 Червня10:28 Каховські рятувальники нагадують правила безпеки сезонного характеру
17 червня каховські рятувальники з метою недопущення лісових пожеж разом з представниками лісового господарства, провели спільний профілактичний рейд по сосновому бору та місцях відпочинку на природі.
16 Червня09:15 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки на відкритих територіях
Спекотна погода сприяє масовому відпочинку на природі, особливо у вихідні дні. Проте, варто пам'ятати, що такі дії є вкрай небезпечними, адже збільшують ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Щодня вогнеборці мають справу із сотнями пожеж у природних екосистемах. В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає елементарна людська недбалість, коли залишене без нагляду багаття або кинутий на узбіччя дороги недопалок становлять загрозу навколишньому середовищу.
15 Червня09:33 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За даними УкрГідрометцентру,15 червня в Україні утримається надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
15 Червня08:42 Рятувальники звертають увагу аграріїв на виконання правил пожежної безпеки
В області тривають жнива. Цей період характеризується значною небезпекою виникнення пожеж на хлібних ланах. Адже цьому сприяють суха, спекотна погода, наявність на полях автомобільної та хлібозбиральної техніки. Як завжди існує небезпека і з боку людини, адже людська недбалість та безвідповідальність можуть призвести до загорань хлібних ланів.
14 Червня16:54 Діти з пришкільних таборів щодня приходять на екскурсії до місцевих підрозділів ДСНС
Школярі під час безпосереднього спілкування з надзвичайниками дізнались про професію рятувальника та про безпеку життєдіяльності літнього періоду. Такі пізнавальні заходи є постійними, а головне корисними для дітей на час довготривалих шкільних канікул. 14 червня до 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС області завітали учні пришкільних таборів з денним перебуванням «Зелена Планета» Бериславської ЗОШ №4, «Червоні Вітрила» Бериславської ЗОШ №3, «Сонячний» Бериславської ЗОШ №1.
13 Червня08:20 Рятувальники отримали Подяки голови ОДА за особистий внесок в гасіння лісової пожежі
12 червня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв на початку засідання колегії вручив відзнаки херсонцям. Зокрема, у числі інших оголосив від свого імені Подяки за професіоналізм та мужність, значний особистий внесок у забезпечення заходів з ліквідації лісової пожежі, що сталася 26 травня 2018 року на території Олешківського району.

    Твіт