ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3671

Останні новини

16 Серпня10:43 Голопристанські рятувальники під час рейду наголосили громадянам, що купатися в каналах суворо заборонено
15 серпня голопристанські рятувальники провели рейд на зрошувальному каналі, де не лише ловлять рибу рибалки, а й відпочивають та купаються місцеві мешканці та навіть подорожні. Представники Служби «101» м. Гола Пристань роз’яснили громадянам небезпеку купання у невизначених для цього місцях, наголосили, що купатися в каналах заборонено, а тому вкрай небезпечно.
16 Серпня09:24 Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Служба порятунку закликає вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.
16 Серпня09:09 Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків!
Із встановленням сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи області все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах: унаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності, горить суха рослинність та її залишки на відкритих територіях. Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів. Невинні на перший погляд спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей.
16 Серпня08:45 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 16-17 серпня в Україні переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
14 Серпня09:49 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 44 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб було здійснено 68 виїздів, під час яких виявлено 322 боєприпаси, у тому числі 2 авіаційні бомби. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 44 тис. 463 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 610 авіаційних бомб.
13 Серпня11:33 м.Олешки: рятувальники провели День Нептуна
Вже другий рік поспіль в Олешках проводять День Нептуна. За громадської ініціативи, при підтримці Олешківської міської ради, рятувальники проводять для дітей навчально-розважальну програму, що покликана навчити дітей правилам безпечного відпочинку на воді. У формі квесту діти навчалися правилам безпеки, брали участь у вікторині за призи, розмальовували гіпсові пожежні машини у майстер-класі з хенд мейду. Поводирями у захоплюючій подорожі по знаннях і веселощах стали ведучі від громадської організації «Моє місто Олешки» та надзвичайно професійний Водяний.
13 Серпня11:09 У каховській пожежно-рятувальній частині відбувся "Сімейний день з рятувальниками"
12 серпня каховські рятувальники провели "Сімейний день з рятувальниками". На екскурсію завітало багато гостей. Були і дорослі і малюки. Рятувальники ознайомили гостей з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, розповіли про особливості своєї професії, а також нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, яких потрібно дотримуватися у повсякденні.
11 Серпня14:15 Херсонські рятувальники навчали дітей своїй професії у проекті "Місто професій"
11 серпня у Потьомкінському сквері м. Херсон відбувся інтерактивний профорієнтаційний проект "Місто професій". В рамках проекту діти обирали собі справу до душі. Кожній дитині була надана можливість ближче познайомитися з різними професіями, дізнатися про особливості та умови роботи, спробувати власні сили у виконанні тих чи інших елементарних завдань, з якими стикаються фахівці різних служб під час повсякденної роботи.
9 Серпня16:49 Виконання правил безпеки – запорука гарного відпочинку
9 серпня з метою запобігання нещасним випадкам на воді рятувальники Голопристанського району провели рейди по місцях відпочинку громадян поблизу водойм. Цього дня профілактичні заходи охопили усі верстви населення: від дітей дошкільного віку до пенсіонерів. У процесі просвітницької роботи рятувальники пояснювали громадянам, що купатись потрібно у визначених місцях, де проведено обстеження дна акваторії, а на пляжах чергують матроси-рятувальники.
9 Серпня11:07 Запобігання нещасним випадкам на воді – одне з найголовніших питань Служби порятунку
8 серпня каланчацькі рятувальники провели черговий рейд на березі Чорного моря в с.Хорли. Поспілкувалися з громадянами про правила безпечного відпочинку на воді, нагадали їм про дії під час надання домедичної допомоги потопельнику, а насамкінець, щоб добре засвоїти матеріал, роздали листівки з відповідними правилами.
9 Серпня08:29 м.Херсон: на хімічно небезпечному об’єкті ТОВ «Данон Дніпро» відбулося показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту
8 серпня на хімічно небезпечному об’єкті ТОВ «Данон Дніпро» у м.Херсоні відбулося показове спеціальне об’єктове навчання за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру». Відповідно до навчальної мети персонал мав оволодіти практичними навичками з організації і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків аварійної ситуації техногенного характеру на об’єкті підвищеної небезпеки.
5 Серпня11:17 Фахівці ДСНС попереджають: з початку серпня на водоймах країни загинуло більше двох десятків людей
Спека, що панує на території України, суттєво впливає на статистику загибелі громадян на водоймах. Зазвичай, відпочинок біля води — чи не найкращий спосіб охолодитися, коли за вікном прогнозують понад 35 градусів. Однак, якщо нехтувати елементарними правилами безпеки та попередженнями, дозвілля може завершитися справжньою трагедією.
4 Серпня09:54 Про безпеку на воді говорили голопристанські рятувальники
3 серпня рятувальники провели рейдову перевірку на центральному пляжі у м.Гола Пристань. Вони не тільки роздали листівки у з правилами безпеки на воді, але й провели бесіду з відпочиваючими на березі. Крім того мова йшла і про те, як правильно надавати потерпілому домедичну допомогу, якщо стався нещасний випадок на воді.
3 Серпня10:09 Два нові підрозділи місцевої пожежної охорони запрацювали цього тижня в Україні
В рамках децентралізації важливе місце у реформуванні займають питання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій, а також з ліквідацією пожеж та стихійних лих у найвіддаленіших куточках країни. Тож, з кожним тижнем в Україні відкривається все більше нових підрозділів місцевої пожежної охорони. Зокрема, на Херсонщині підрозділ місцевої пожежної охорони було відкрито у селі Щасливцеве Генічеського району. У цілодобовому режимі він надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Щасливцевської сільської ради і, у разі необхідності, на територіях сусідніх сіл.
2 Серпня16:36 Скадовські рятувальники закликають дбати про безпеку на водоймах
2 серпня фахівці Скадовського районного сектору ГУ ДСНС області на любительському причалі «Джарилгач» № 383 м. Скадовська провели рейд з відпочивальниками на тему «Власна безпека на воді». Під час рейдового відпрацювання рятувальники закликали відпочиваючих дотримуватися елементарних правил безпеки на воді, а також доводити інформацію про ці правила і своїм дітям.

    Твіт